Asma Tavan Dekorasyonu


Son yıllarda pek çok evde kullanılan asma tavan uygulamaları sayesinde pek çok evin havası değişiyor ve ortaya bambaşka, benzersiz dekorasyonlar çıkıyor. Hem evlerde kullanılan asma tavan, hem de ofislerde ve büyük işyerlerinde de son derece şık bir görünüme neden oluyor.

Kişilerin bulundukları mekana aydınlatma konusunda da asma tavandan yararlanmaları duyulan ihtiyacın daha da artmasına neden oluyor. Şık ve gösterişli salonlar ya da oturma odalar, yatak odaları hayal ediyorsanız siz de hayalinizdeki gibi bir asma tavan yaptırabilirsiniz.

Tavanlarda katmanlar oluşturmak mümkün olduğu gibi, birbirinden farklı tasarımlara sahip asma tavanlarla sarayları andıran bir görüntü elde etmek de mümkün. Çok büyük alanlara sahip evler ya da şirketler için ortamı daha dolu bir şekilde de göstermeye yarayan asma tavanlarda iç içe geçmiş dairesel katmanlar bu yıl son derece popüler.


Modern bir tarza sahip iseniz, tavanınızda geometrik desenli kabartmalardan da faydalanabilirsiniz. Minimalist bir anlayışa sahipseniz o zaman olabildiğince düz ya da gösterişten uzak, karmaşaya neden olmayan bir asma tavan modeli seçmeniz evinizin genel dekorasyonuna da uygun olacaktır. Sade döşenmiş evlerde genellikle dikdörtgen biçiminde düz ve sade kartonpiyerler modelleri tercih edilmektedir. Tavanda da çok kabartmalı ve işlemeli bir görünüm söz konusu olursa evin içinin çok daha kalabalık görüneceğini de unutmamak gerekir. Asma tavan uygulamalarını eve henüz taşınmadan yaptırmak da en doğrusu olacaktır.

Sizlerde evlerinize dekoratif asma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız, tüm semtlerde hizmet veren ustalarımız bulunmaktadır. Yapmanız gereken aşağıdaki hizmet al butonuna tıklamanız ve açılan sayfadan hizmet almak istediğiniz bölgeyi seçerek, asma tavan ustalarımıza ulaşabilirsiniz.  92952