Ataşehir’de Alçıpan Firmaları


Avrupa’da sıkça ve yaygın olarak kullanılan alçıpan ürünleri yavaş yavaş ülkemize de girmeye başlamıştır. Mekanlara şık bir dekorasyon sunan bu ürünler ayrıca tavanda ve duvarda oluşan ufak sürtmeleri de yok etmektedir. Alçıpan Ustaları birçok defa alçıpanın yararlarını saymışlardır. Bu ürünler çok güvenli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Deprem esnasın esneyen bu ürünler duvarların yıkılmasına ve ya eğrilmesine engel olmaktadırlar. Bunun yanı sıra bu ürünler ses ve ısı yalıtımı için en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler binada ki enerji seviyelerini düşürerek bina içinde ki ısı dengesini sağlar. Böylece evlerimiz kışın soğuktan yazın ise aşırı sıcaklardan korunmuş olur. Birçok mekanda tercih edilen bu ürünler daha çok banyo ve salonlarda kullanılır. Tabi kullanım yerine göre kullanılan ürünler farklılık göstermektedir. Banyoda PVC bir asma tavan tercih edilirken, salonlarda daha çok Ataşehir bölme duvar ve ya da kartonpiyer tercih edilir.

Ataşehir Semtinde Alçıpan İşleri

 
İstanbul’un yükselen gözdesi Ataşehir’de lüks evlerde bu ürünlere rastlamak mümkündür. Bu ürünlerin yapımında ve montajında mutlaka profesyonel ve tecrübeli insanların desteğini almalıyız. Bu yüzden Ataşehir çivarından Alçıpan Ustası arayanlar mutlaka bizlere ulaşmalı ve uzman kadromuzla bilgi alışverişinde bulunmalıdır. Her türlü alçı ve tavan Ataşehir tadilat işlemleri için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Alçıpan Ürünleri

Genellikle en çok tercih edilen ürünler bölme duvarlar, Niş ve asma tavanlardır. Bu ürünler arasında nişler genellikle inşaatların başında yapılır. Genel anlamla duvarlar içinde yapılan oyuklara denmektedir. Eğer inşaat halindeyken böyle bir ürüne sahip değilseniz birçok Ataşehir alçıpan firması arasında bizleri seçenek sizin zevkinize göre ürünler çıkarabileceğimizi görürsünüz. Bölme duvarlar ise genellikle hastaneler ve dershaneler kullanılır. Hiçbir şekilde yer kaplamaz ve bina içindeki yalıtım-ısı dengesini sağlar. Fakat bu ürünler arasında Ataşehir alçıpancı ustaların en çok önerdikleri ürün asma tavan sistemleridir. Kullanılan alana gayet güzel ve şık bir hava katan bu ürünler ayrıca son derece dayanıklı ve sağlamdır.

Have any Question or Comment?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir