Ataşehir’de Ehil Ustalar


Ehil ustalar ile dekorasyonBizler Ataşehir alçıpan firması olarak, işinde uzman, mesleğinin zirvesinde ustaları bünyemizde bulundurmaktayız. Yapmış olduğumuz bir çok alçıpan uygulamasıyla sektörde profesyonelliğimizi ispatlamayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin isteklerine anında cevap vererek, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için alçıpan uygulaması yapılacak olan evlerinize veya iş yerlerinize fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değerlendirerek ücretsiz keşif de yapmaktayız. Projelendirme aşamasından sonra yapılacak olan uygulamaları ve dekorasyonları belirtilen zamanda teslim etmekteyiz. Alçıpan ustalarımız, asma tavan, bölme duvar, niş, kartonpiyer, televizyon ünitesi, spot aydınlatma projeleri gibi bir çok alanda kaliteli ve temiz bir işçilik sunmaktadır.

İşinin ehli olan ustalarımız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun ve dekoratif yaşam alanlarını mekanlarınıza kazandırmaktadır. Ataşehir alçıpan ustası, hem ülkemizde ve hem de yurt dışında uzmanlık alanı ile ilgili olan tüm yenilikleri yakından takip ederler. Uygulama yapacakları alanlar ile ilgili en yeni teknikleri ve malzeme ekipmanlarını, yaptıkları projelerde kullanırlar.
Alçıpan uygulamaları ile yaptırdığınız dekorasyonlarda eviniz veya ofisiniz çok daha şık ve zengin görünecek ve aynı zamanda kullanılmayan ölü alanları da değerlendirmiş olacaksınız. Ataşehir alçıpan ustalarının kullandığı malzemeler sağlığa uygun, tamamen su geçirmez, nefes alabilen, uzun ömürlü ve dekoratif özelliktedir. Yaptırmak istediğiniz projelerde hayatın diğer alanlarında olduğu gibi her şeyin kusursuz olmasını istemek müşteri olarak en tabi hakkınızdır.